Multimedia

 

EDIT

1978893_594799993939561_1171214787_n

TANIEC FLAMENCO

Zajęcia z tańca flamenco kierujemy do wszystkich osób bez względu na wiek. Na warsztatach mamy możliwość obcowania z cygańskimi rytmami (compas) zagłębienia się w melodyczne sploty skomplikowanego śpiewu. Poznajemy pełną elegancji technikę pracy ramion (braceo) oraz dłoni (floreo) krok uczymy się techniki stepu, by powoli poznawać krótkie chorografie i style flamenco zw. palos.

Zaczynamy od zajęć z techniki, by stopniowo uczyć coraz dłuższych choreografii, a następnie pracy z wachlarzem, czy mantonem.

Do tańca nie potrzebujemy partnera! Taniec flamenco usprawnia ciało i umysł. Dzięki regularnym zajęciom ćwiczymy pamięć ruchową, poprawiamy koordynację, mamy także okazję aby dać upust przeróżnym emocjom, a więc oczyszczamy własną duszę!

Część zajęć prowadzona jest do akompaniamentu gitary, co pozwala uczestnikom lepiej zrozumieć konstrukcję i charakter poszczególnych stylów.

Zapraszamy również na zajęcia z gitary nie tylko flamenco, podstawowe techniki.
Zajęcia w naszej szkole to nie tylko nauka ale także przede wszystkim dobra zabawa!

Proponujemy także zajęcia z nauki gry na kastanietach. Rozpoczynamy od techniki i gry by stopniowo rozpocząć naukę tańca z kastanietami.
Zajęcia dla dzieci proponujemy od 6 roku życia. Warsztaty dla dzieci trwają 45 min., oprócz nauki tańca naszym celem jest rozwinięcie przede wszystkim wrażliwości muzycznej i rytmicznej Waszych pociech.

Zapraszamy Dorota Dzięcioł i Sławek Dolata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *